in ,

Snapchat Facebook Sayfasını Kapattı!

snap face

Instagram’ın kendini kopyaladığı haberlerinden beri Snapchat ile Instagram arasında var olan soğuk rüzgardan Facebook da nasibini aldı.

Snapchat’teki bir özellik olan ‘hikayeler’ kısmı yakın zamanda Instagram’a da eklenmişti. Aynı zamanda Facebook da Messenger’a filtre ve çıkartmalar ekleyerek kısmen Snapchat’i kopyalamışlardı. Yaşanan olaylarda Mark Zuckerberg’in bir türlü Snapchat’i alamadığı için misilleme yaptığı iddiaları konuşuluyordu. Snapchat’ten de karşılık çok gecikmedi!

Snapchat 6.5 Milyon Beğenisi Olan Facebook Sayfasını Kapattı!

Sürpriz bir şekilde Snapchat yaklaşık 6.5 milyon beğeniye sahip resmi Facebook hesabını kapattı! Kapatma sebebi olarak, Snapchat’in 2013’ten beri güncel paylaşım yapmadığı belirtiliyor.

Hesap kapama ile ilgili bir diğer iddia ise duyanlara daha mantıklı geliyor. Snapchat, özellikle Instagram Hikayeler özeliğinden sonra Mark Zuckerberg’e sinirlendi ve O’na gözdağı vermek adına Facebook hesabını kapattı!

Snapchat’in Facebook hesabını kapatma gerekçesi gerçekten Mark Zuckerberg’e bir mesaj vermekse gelecek günlerde rekabet daha da kızışacak gibi.

Ne Düşünüyorsun ?

Avatar of Queen

Yazar Queen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

sb kapak6

Hoş Geldin Sonbahar!

kissaati kapak2

Kış Saati Uygulaması Kaldırıldı!