in ,

Turkcell’den Bir İlk: Paycell!

paycell

Turkcell firması, Paycell adıyla geliştirdiği ödeme sistemi ile Turkcell Ödeme Hizmetleri olarak, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) izin aldı. İzinle birlikte de bir ilke imza atmış oldu!


Paycell Nedir?

Paycell, Turkcell’in geliştirmiş olduğu bir ödeme sistemidir. Cep telefonlarınızdan ödeme işlemi yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Şöyle bir farkı ve güzelliği vardır ki tüm cep telefonlarıyla, tüm kartlarla ve tüm operatörlerle uyumludur.
Paycell ile kredi kartlarınızı mobil ortamda güvenle saklayabilecek ve anlaşmalı iş yerlerinde kart verilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabileceksiniz.

Turkcell müşterilerine artı bir imkan da var. Turkcell müşterileri dilerse herhangi bir kart tanımlamadan da işlem yapabiliyor. Bunun için Turkcell faturalarına veya TL bakiyelerine işlem ücreti yansıtılıyor.

Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş. yeni dönemde BDDK’dan lisanslı bir ödeme kuruluşu olan, Paycell markası altında hizmetlerini çeşitlendirip, daha geniş bir müşteri ağı hedefliyor.

Paycell’in Özellikleri

  • Tüm operatörlerce kullanılabilir: Turkcell, Vodafone, Türk Telekom
  • Tüm banka ve ödeme markaları: Her bankadan kartınızı VISA veya Mastercard fark etmeksizin sisteme ekleyebiliyorsunuz.
  • Tüm telefonlara uyumlu: Marka ve işletim sistemi gözetmeksizin.
  • Çoklu kanal entegresi: e-ticaret sektöründe web tabanlı, perakende sektöründe ise yazarkasa-pos ile entegreli çalışır.

Ne Düşünüyorsun ?

Yazar Queen

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

parmakiziiiii 1

Parmak İziniz Kişiliğinizin Habercisi!

instakapak2

Instagram'a Yeni Özellik: YAKINLAŞTIRMA!