in

Şehir içi taşımacılığına yeni yaklaşım: Elektrikli trike motosiklet The Deliverator

sehir ici tasimaciligina yeni yaklasim elektrikli trike motosiklet the deliverator galeri4
Şehir içi taşımacılığına yeni yaklaşım: Elektrikli trike motosiklet The Deliverator 7

Trike motosiklet modelleri uzun süredir hayatımızda bulunuyor. Arcimoto firması ise bu motosikletleri elektrikli The Deliverator ile taşımacılık tarafına dahil ediyor.

Şehir içerisinde kargo taşımak için geliştirilen sanıyoruz en çevreci ve kullanışlı araç ile karşı karşıyayız. Arcimoto imzalı trike motosiklet modeli The Deliverator, gerçekten çok kullanışlı duruyor. Sadece tek kişilik olan üç tekerlekli araç, arkasında büyük bir kargo bölümü taşıyor. Bu tarz araçlar konusunda uzman olan Arcimoto, bu modelin tek şarjla 160 km yol yapabildiği açıklıyor. Maksimum hızı 120 km/s olarak açıklanan model, söylendiği kadarıyla toplam 158 kg yük taşıyabiliyor. Küçümsenmeyecek teknik verileri bulunan The Deliverator, özelleştirilebilir bir kargo bölümüne sahip. Yani bu aracı alan firma (Pizzacı vb gibi) kendisine göre arkadaki bölümün içini değiştirebiliyor. İstenirse kapılı istenirse de kapılar olmadan kullanılabilen aracın, firma tarafından geliştirilmiş farklı versiyonları da bulunuyor. Örneğin istenirse iki kişilik bir versiyon satın alınabiliyor. Ayrıca bu aracın itfaiye için özelleştirilmiş bir versiyonu da bulunuyor.

Trike motosiklet The Deliverator anlık taşımacılık işleri için güzel görünüyor

Ön sipariş üzerinden satışa çıkan aracın fiyatı 19.900 dolar seviyesinde. 2020 yılında seri üretime gireceği belirtilen araç, modern çizgileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. Detaylı bilgi için http://www.log.com.tr/yasal-uyari-ve-kullanim-sartlari

Ne Düşünüyorsun ?

Avatar of Cihad

Yazar Cihad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

pureli

Püreli Beykoz Kebabı

b2ap3 large PUBG 0 20190320 122705 1

PUBG oyuncularının ilgisini çekecek haber