Anne ve Bebek İçin Gerekli Ürünler (2/3)

Listeli İçerik
yenidogan bakimi banyo urunleri

Bebeğiniz dünyaya gelmeden önce veya geldikten sonra alınacak çok sayıda kıyafet ve ürün bulunmaktadır. Anneler lohusa dönemlerinde vücutlarını korumak için lohusa pijama almaları gerekiyor. Bu sayede vücuduna uygun olan kıyafetlerle, bu dönemi en sağlıklı şekilde geçirmeleri mümkün olacaktır. Sağlıklı ve özel olarak hazırlanan malzemelerle üretilen bu kıyafetler bu dönem boyunca size yardımcı olacaktır.

Lohusa dönemi doğum yaptıktan sonra altı hafta boyunca devam edeceği için dikkatli hareket etmek gerekiyor. Bu dönemde anneler çocuklarını kenti sütleri ile besleyecekleri için bunu sağlıklı bir şekilde yapabilmek için lohusa sütyen uygun bir ürün olacaktır. Bu dönemde annelerin metabolizmasında ve genetik durumunda değişimler olacağı için buna uygun pijama ve sütyen tercih etmek doğru bir seçim olacaktır.

Lohusa döneminden önce 9 ay boyunca bebeğini karnında taşıyan anneler bu dönem içinde farklı giyim ürünleri tercih etmelidir. Hem vücudunuzda ki değişime hem de vücudunun rahatlığını bu sayede sağlamış olacaklardır. Hamile taytı bu dönemde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Farklı renklerde, uygun malzeme kullanılarak üretilen ürünleri, bedeninize uygun olarak tercih ederek hamilelik süresi boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Hem vücudunuzu sarması hem de sıcak tutması açısından tercih edilmesi gereken en iyi ürünleri burada bulabilir ve sizin için uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

anne bebek 2

Yeni anneler için anne bebek ürünleri önerileri (1/3)

yenidogan ihtiyac listesi 9

Yeni anneler için anne bebek ürünleri önerileri (3/3)