in ,

Zamanda Yolculuk İçin Kemerlerinizi Bağlayın

Zamanda Yolculuk İçin Kemerlerinizi Bağlayın

Her hafta sonu aynı şeyleri yapmaktan sıkılıp farklı bir alternatif arayanlara müjde: Emaar Square Mall’da düzenlenen Zaman Tüneli Etkinliği sizleri bekliyor! 17-25 Ağustos tarihleri arasında ziyaret edilebilecek olan etkinlik, nostalji meraklılarının fazlasıyla ilgisini çekecek. Zamanda yolculuk yapacağınız bu keyifli etkinliğin içerisinde birçok farklı konsept var.

Etkinlikte Neler Var?

Emaar Square Mall tarafından düzenlenen bu etkinliğin içerisinde herkes; özellikle de tarih ve nostalji meraklıları çok fazla şey bulacak. Sekiz gün sürecek olan etkinlikte: antika eşyaların sergilendiği antika pazarları, eski filmlerin gösterildiği açık hava nostalji sineması, nostaljik çizgiler taşıyan dans geceleri, resim sergisi, çeşitli müzik konserleri, müzayedeler ve çok daha fazlası mevcut.

Vintage kıyafetler, nostaljik arabalar, kaftanlar, takılar, eski plaklar, kitaplar ve daha birçok antika eşyanın bulunduğu sergilendiği Antika Pazarı’nda dolaşmak, eski filmlerin gösterildiği açık hava sinemasında film izlemek, dans gecelerinde dansın ritmine kendinizi bırakıp eğlenmek, keyifli şarkıların seslendirileceği konserlerde kulaklarınızın pasını silmek ve çeşitli müzayedelere katılmak için etkinlik bitmeden Emaar Square Mall’a gitmenizi öneririz.

Etkinliğe dair daha detaylı bilgi için Emaar Square Mall web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsun ?

Avatar of Betül

Yazar Betül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zayıflatan Smoothie Tarifleri

Zayıflatan Smoothie Tarifleri – 5 Tarif

İstanbul'a Yakın Kamp Yerleri

İstanbul’a Yakın Kamp Yerleri