in

Muhteşem

Ekip sayfanız için en iyi 10 Ekibimiz Konsept önerisi

Sosyal medya olmadan önce bir işin arkasında ki ekip çokta önemsenmezdi. Kurumsal web sitelerinde bile bu başlıklar Hakkımızda, Misyon – Visyon ve Tarihçe gibi başlıklar ile sabitti. Sosyal medyanın şirketler üzerinde de yaygınlaşması ile beraber o firmanın arkasında ki ekip, çalışma ortamı hatta daha fazlasını paylaşmak da giderek yaygınlaşıyor. Bu yazımda özellikle ekip tanıtımı için değerlendirebileceğiniz 10 Ekibimizle Tanışın konseptini araştırdım.

10 Ekip Fotoğrafı Konsepti

#1 SUB ROSA

Listemize sıradışı bir çalışma ile başlıyoruz. Sub Rosa, ekipteki kişilerin resimleri yerine onları anlatan objelere yer vererek gerçekten farklı bir çalışmaya imza atmış. Tasarımın ilham kaynağı bilinmez ama dikkat çekici bir çalışma olduğu kesin. 

#3 LATERAL

Lateral'in ekibimiz sayfasında ise tüm ekip üyeleri fare hareketinizi izliyor, fare üzerine geldiğinde ise size dönüp bakıyorlar. Oldukça eğlenceli ve kreatif bir çalışmaya imza atmışlar.

#4 LATITUDE

Popüler olan ekibimiz konseptlerinden bir tanesi de artık Vektörel ekip görselleştirmesi diyebiliriz. Özellikle fotoğraf çekilmeyi sevmeyen ekip üyeleriniz için birebir. 

#5 EXPONENT

Vektörel çalışmalara alternatif ve daha kreatif bir örnek ise EXPONENT şirketinden geliyor. Karakalem çalışması olarak sunulan bu çalışma ile daha sıcak ve samimi bir izlenim veriliyor.

#6 ATLASSIAN

Kafa sallayan oyuncakların insanı gülümseten ve rahatladan bir yanı vardır. Lider ekibinin birer oyuncak modelini websitelerine taşıyan atlassian oldukça eğlenceli bir sayfa hazırlamış. Fare ile üzerine geldiğinizde kafa sallayan profesyonellerin üzerine tıkladığınızda ise onlar ile ilgili detaylı bilgilerini görebilirsiniz.

#8 MADE BY SHAPE

Etkili ekip sayfası örneklerinden biri de MADE BY SHAPE. Her ekip üyesinin 2 farklı resmini kullanarak eğlenceli bir sayfa ortaya çıkarmışlar. Ekip üyelerinin resimleri belli aralıklarla değişiyor ayrıca üzerine geldiğinizde o kişi ile ilgili sıradışı bilgileri de öğrenebiliyorsunuz.

#9 360I

Daha resmi, sade ve kullanımı kolay ara yüzü olan bir çalışma arayanlara ise önerimiz 360i ekibinden. Fare ile üzerine gelince tıklayıp detaylı bilgi de alabiliyorsunuz. Renk tonlamasını, tasarımında ki sadeliği ve mobil uyumluluğu çok iyi kullanan ekip güzel bir çalışmaya imza atmış.

#10 TARGETPROCESS

Benimde favorilerim arasında olan bu harika çalışma TARGETPROCESS şirketinden. Ekip üyeleri hem  toplu olarak hem alanlarına göre video hazırlamışlar. Örneğin pazarlama ekibini seçtiğinizde diğer ekip üyelerinin gitmesi ve kalanların birbirine yakınlaşması oldukça eğlenceli ve samimi. 

Ne Düşünüyorsun ?

Bir cevap yazınCevabı iptal et

GIPHY App Key not set. Please check settings

3

Yeni anneler için anne bebek ürünleri önerileri

Thor: Love and Thunder’ın ilk türkçe dublaj fragmanı karşınızda