in

KABIZLIK İÇİN MUCİZE KÜRLER

b2ap3 large kabizlik

Kabızlık İçin Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Portakal Yaprağı Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun şiddetli kabızlık yaşayanlar için fazlaca önerdiği bir kür var. Bu kür için gerekli malzemeler;

  • 7-8 Adet Portakal Yaprağı
  • 1 Su bardağı su

Kürün hazırlanışı ise, elimizde bulunan portakal yapraklarını bir bardak suyun içerisinde tahmini 10-12 dakika boyunca kaynatacağız ve kaynadıktan sonra ılınmasını bekleyeceğiz. Kahvaltıdan 1 saat sonra ılınan bir bardak portakal yaprağı kürümüzü tüketeceğiz. Bu kürün maksimum kullanım süresi 4-5 gündür.

Dr. Feridun Kunakdan Mucizevi Bir Kabızlık Kürü

Bu mucizevi kür için gerekli malzemeler;

  • 2 tane gün kurusu kayısı
  • 1 tatlı kaşığı sirke
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
  • 1 su bardağı sıcak su
  • 2 adet acı çehre

Bu kürün hazırlanış şekli ise: Elimizde bulunan 2 adet gün kurusu kayısılar ortadan ikiye ayrılır ve içine bir tatlı kaşığı kadar sirke konur. Ardından yine aynı şekilde bir tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edilir. Daha sonra elimizde bulunan 2 adet çehre havanda ezilerek dövülür ve üzerine eklenir. Tüm bunları yaptıktan sonra sıcak suyumuzu ekleyerek kabızlık kürünü hazırlamış oluruz. Bu kür kabızlık probleminizde gerçekten işe yarayacaktır.

Kabızlık İçin Hızlı Bir Çözüm Sunan Kür

Bu kür için gerekli olan malzemeler;

  • 2 tane İncir
  • 3 tane Kayısı
  • 3 tane erik

Tüm meyveleri bir kaba doldurduktan sonra haşlamak sureti ile meyvelerin ezilmesi sağlanır. Meyveler herhangi bir mutfak aleti ile iyice ezilir. Tüm meyveler ezildikten sonra üzerine bir yemek kaşığı kadar gerçek zeytinyağı konur. Tüm bu işlemler gerçekleştikten sonra kürümüz hazır hala gelmektedir. Bu kürü gün içinde birkaç kez 1-2 tatlı kaşığı tüketebilirsiniz. Bir önemli noktada bu kürü kuru yâda taze meyveler ile yapmak sizin tercihinize kalmıştır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Kabızlık İçin Karanfil Kürü

Bu kürü uygulamak gerçekten çok basit, gerekli olan malzemeler ise tahmin edeceğiniz üzere bir bardak su ve yaklaşık 9-10 adet karanfil tanesidir. Kürün hazırlanışı ise, bir bardak su kaynama noktasına geldikten sonra içine elimizde bulunan karanfil taneleri eklenir. Ortalama 5-6 dakika bekledikten sonra karanfilleri sudan almadan bu kür tüketilir. Karanfilin o muhteşem tadı ve kokusu ile bu kürden gerçekten zevk alacaksınız.

Ne Düşünüyorsun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Teknoloji olmasaydı ne olurdu

Teknoloji Olmasaydı Ne Olurdu?

dezenfektan

Dezenfektanların Cilde Zararı Var Mıdır?