in ,

En İyi 5 Fitness Uygulaması

En iyi fitness uygulamaları daha sağlıklı bir yaşam sürmenize fazlasıyla yardımcı olacak. Sporu rutin hâline getirmek istiyorsanız bu uygulamalarla verimli bir program oluşturabilirsiniz. En İyi Egzersiz Uygulamaları Güncel Günde ne kadar, hangi egzersizleri yapıyorsunuz? Egzersiz sırasında kaç kalori yaktınız? Bu gibi detayları en iyi spor uygulamaları ile takip edebilirsiniz.

#1 Nike Training Club

Usta antrenörlerün hazırladığı etkili egzersiz programları bu uygulamada yer alıyor. Her ne kadar ücretsiz olsa da, uygulama içi satın alım fırsatı da mevcut.

Nike Training Club uygulamasını indirmek için:

Android indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz

1

#2 Sworkit

Sworkit - Evde Spor uygulamaları

Esneme, yoga, kardiyo ve güç gibi farklı kategorilere sahip olan uygulama, egzersiz yapmayı daha keyifli hâle getiriyor. Vücudunuzun hangi bölgesini çalıştırmak istiyorsanız onu seçip buna uygun antrenmanlara bakabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada video içerikler sunuluyor. Evde spor uygulamaları listesine adını yazdıran Sworkit, 30 günlük ücretsiz kullanım imkânı tanıyor.

Sworkit uygulamasını indirmek için:

Uygulamanın IOS versiyonunu buradan, Android sürümünü ise bu sayfadan indirebilirsiniz

0

#3 Aaptiv

En popüler fitness uygulamaları arasında kendinden söz ettiren Aaptiv; egzersiz ipuçları, önemli teknikler, cesaret verici yönlendirmeler ve çeşit çeşit antrenmanlar içeriyor. Egzersiz sırasında size eşlik edebilecek çalma listeleri de barındıran uygulama, eğlenerek spor yapmayı mümkün kılıyor. Fakat ne yazık ki ücretsiz sürümü yalnızca 7 günlük kullanıma izin veriyor.

Aaptiv uygulamasını indirmek için:

Uygulamayı iOS ve Android mağazalarında bulabilirsiniz.

0

#4 Kompanion

Kişisel hedefleriniz, yaşınız, vücut tipiniz doğrultusunda size özel fitness programı önerileri sunuyor. Uygulamada farklı hedefler var:

  • Sıkılaşmak
  • Sağlıklı kalmak
  • Kas yapmak
  • Kilo vermek vb.

Bir hedef seçip ona göre kişiselleştirilmiş antrenmanlar bulabilirsiniz. Hedefinize yaklaştığınızda antrenmanların zorluk düzeyi giderek artıyor.

Kompanion uygulamasını indirmek için:

Uygulamayı Play Store’dan indirmek isterseniz bu linke tıklayabilir, App Store üzerinden yüklemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

0

#5 Body Boss

İyi bir fitness uygulaması arayanların beklentilerine yanıt veren bu aplikasyon, 12 hafta içerisinde forma girmenize yardım etmeyi amaçlıyor. Bir dizi antrenmanın sunulduğu uygulamada beslenme hedeflerinizi korumanız için çeşitli rehberler mevcut.

Body Boss uygulamasını indirmek için:

Uygulamayı Android platformu için bu linkten indirebilirsiniz.

0

Add your submission

Ne Düşünüyorsun ?

Yazar Nursen Ay

Bir cevap yazınCevabı iptal et

GIPHY App Key not set. Please check settings

Beşiktaş'ta Gezilecek 10 Yer

En İyi 5 Diyet Uygulaması