in ,

Starbucks Yaz İçecekleri 2022

Starbucks yaz içecekleri

Starbucks, hemen hemen herkes tarafından bilinir ve sevilir. Yakalamış olduğu bu ünü ise elbette leziz kahvelerine borçlu. Starbucks yaz içecekleri ve kahve dışında farklı içecekleri de Starbucks da bulabilmeniz mümkündür. İçerisinde birçok sıcak ve soğuk içecek içeren Starbucks, boş vaktinizi lezzetli içecekler ile değerlendirebileceğiniz harika bir yer.

Kış aylarında sıcak bir kahve içmek, hemen herkesin tercihi iken, yaz aylarında ise soğuk içecekler daha sık tercih edilmektedir. Hem serinlemek, hem de leziz karışımları tatmak adına Starbucks yaz içecekleri tercih edebilir ve tüketebilirsiniz.

Dünyanın en geniş ve en büyük ağına sahip olan Starbucks, farklı lezzetler sunarak kahve kültürünün dışına çıkmanızı da sağlayabilir. Kahve içerisinde yer alan birkaç küp buz, süt ve meyve aromaları ile farklı karışımlar elde edilebilir. Bu karışımlar, birbirinden güzel şuruplar ile karıştırılarak ortaya harika içecekler elde edilebiliyor.

Kişinin isteğine göre yaz aylarında soğuk içeceğinizi krema ile de destekleyebilirsiniz. Ayrıca yaz günlerinde kahveden vazgeçmeyen kişiler için harika bir alternatifi bu şekilde tercih edebilirsiniz. Starbucks strawbery acai, önerebileceğimiz ilk akla gelen soğuk içecek ürünlerindendir. Bunun haricinde sonraki başlıklarımızda önerilerimize devam edeceğiz.

Starbucks Yaz İçecekleri

Starbucks Soğuk İçecek Önerileri

berry hibiscus
STARBUCKS YAZ İÇECEKLERİ – BERRY HİBİSCUS

Berry Hibiscus

Starbucks denince akla ilk gelen soğuk içeceklerden birisidir. Dutlu bir içecek olarak servise sunulur. Dilerseniz öz kısmını daha çok isteyerek mayhoş bir tat elde edebilirsiniz. Şekerli soğuk içecek seviyorsanız, bu içeceği önerebiliriz.

Mango Passion Fruit
Starbucks Yaz İçecekleri 2022 14

Mango Passion Fruit: Bu içecek kalori açısından sizi biraz mutsuz edebilir. Ancak önerilere eklemesek olmazdı. Mango aromalı ve buzlu soğuk bir içecek olan Mango Passion Fruit, mutlaka denemeniz gereken bir içecek. Aldığınız kaloriye dikkat ediyorsanız mutlaka içmeden önce düşünün.

Peach green tea
Starbucks Yaz İçecekleri 2022 15

Peach Green Tea Lemonade: Çay severlerin olmazsa olmazları arasında bu içecek gelmektedir. Şeftali aromasına sahip yeşil çay olarak servise sunulur. Limonlu olması ise içeceğe adeta fresh bir hava katmakta. Kalori olarak da oldukça düşüktür. Yani kalori hesabı yapmadan ilgili içeceği içebilirsiniz.

Cool lime revised
Starbucks Yaz İçecekleri 2022 16

Cool Lime: Listemizin en hafif içeceği konumunda bu içeceği sayabiliriz. En fresh içecekler arasında yer alan Cool Lime, karnınızı doyurduktan sonra soda görevi görerek midenizi rahatlatabilir.

Portakal suyu
Starbucks Yaz İçecekleri 2022 17

Portakal Suyu: Portakal suyu, alternatif bir soğuk içecektir. Örneğin tost yiyecekseniz yanına portakal suyu ile güzel bir içecek desteği verebilirsiniz.

Java chip
Starbucks Yaz İçecekleri 2022 18

Java Chip: Kahveli soğuk içecekler kategorisinde 1. Sırada bu içeceği sayabiliriz. Kahveli ve sütlü olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Kahve severlerin mutlaka tercih etmesi gereken içeceklerden birisidir.

Görüldüğü üzere Starbucks da tercih edebileceğiniz soğuk içecekler çok çeşitlidir. Hemen hepsi denemeye değer ve en beğendiğinizi bulma yolunda bu önerilere açık olmalısınız. Arasından görünümünü ve tadını en çok beğendiğiniz içeceği, bir sonraki Starbucks ziyaretinde tekrar tercih edeceğinizden emin olun.

Starbucks İçecek Fiyatları

Starbucks soğuk içecekler fiyat bilgileri, günümüzün değişen ekonomik koşullarında sürekli olarak güncellenmektedir. Fiyatları belirleyen faktörler ise içtiğiniz içecek türünden boyutuna kadar birçok unsurdan oluşmaktadır. Bu nedenle tam bir fiyat veremesek de fiyatların son dönem ekonomik gelişmeleriyle birlikte biraz arttığını söyleyebiliriz. Bu nedenle tadını merak ettiğiniz içecekleri tercih ederken aynı zamanda bütçenize de uygun hareket etmeniz gerekebilmektedir.

Örneğin Cool Lime içeceği, boyutuna göre 30 TL – 37,5 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatları referans alarak diğer içeceklerin de fiyatını tahmin edebilirsiniz. Bununla birlikte bu fiyatların ekonomik gelişmelere göre güncelleneceğini unutmamanız gerekmektedir. Bu nedenle ilgili içecekleri sürekli olarak fiyat yönünden takip etmeli ve en uygun fiyatlı olanı tercih etmelisiniz.

Starbucks İçecek Fiyatları genel olarak değişkenlik gösterse de arada sırada yapacağınız ziyaretlerde bütçenizi çok da fazla etkilemeyecektir. Bütçenize göre hareket etmeniz, en doğru sonucu verecektir. Büyük boy içecekler, diğerlerine göre daha avantajlı olabilmektedir. Eğer seçtiğiniz içeceği çok seviyorsanız, büyük boy tercihinde bulunarak avantajlı konuma geçebilirsiniz.

Yine de soğuk Starbucks içeceklerinin hepsinin denemeye değer olduğunu yinelemek istiyoruz. Kahve severlerin en önemli mekânlarından birisi olan Starbucks içerisindeki fiyat bilgileri bu şekildedir. Starbucks İçecek Fiyatları etkileyen bir başka faktör ise kalitedir. Starbucks kalitesi tartışılmaz bir markadır. Bu nedenle fiyatlar biraz daha pahalı kalabilmektedir.

Tabi en güncel menü, kampanyalar ve fiyatlar için starbucks websitesini öneririz.

www.starbucks.com.tr

Tatlı seçenekleri arayanları ise İçinizi Serinletecek 10 Tatlı yazısını tavsiye ederim.

Ne Düşünüyorsun ?

Avatar of AykutC

Yazar AykutC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Romeo ve Juliet Sözleri

Romeo ve Juliet Sözleri

Sosyal Yaşam Nedir

Sosyal Yaşam Nedir?