in

Parmak İziniz Kişiliğinizin Habercisi!

parmakiziiiii 1

Herkesin parmak izi birbirinden farklılık gösterir. Her farklı parmak izi de ayrı bir karakterin karşılığı gelir. Döngülü, kavisli veya sarmal…

Döngülü Parmak İzi

Döngülü parmak izi, dengeli ve sakin bir kişiliği temsil eder. Avrupalılar arasında en yaygın olan döngülü desendir. Döngülü parmak izine sahip olan kişiler genellikle sempatik, yardımsever, çalışkan ve sorumluluk sahibidirler. Çabuk arkadaşlık kurarlar.

Döngülü parmak izine sahip olan kişiler, çocukluk zamanlarında sıkça hastalık geçirirler ama genel itibariyle sağlık durumları iyidir, hatta birçoğunun çok iyidir. Son olarak, bu parmak izine sahip kişiler, hayalperestlerdir ve hayal güçleri oldukça güçlüdür.

dongulu

Kavisli Parmak İzi

Kavisli parmak izine sahip kişiler özgüvenleri yüksek kişilerdir. Her konuda kendilerine güvenirler, enerjiktir, inatçıdır, fikirleri asla değişmez. Kavisli parmak izine sahip kişilerde ağır basan özellik sabit fikirliliktir, inatçılıkla orantılı olarak ne dedilerse odur, değişmez. Değişen ortama uyum sağlamada ve diğer kişileri fikirlerini dinlemede iyi değillerdir, zorluk çekerler. Pratik faaliyetlerle kendilerini geliştirirler ama yine de amaçlarına ulaşmak için diğer insanları kullanmaktan da çekinmezler.

Kavisli parmak izine sahip kişilerin karakterleri analiz edildiğinde, ağır basan karakteristik özellik öfkeli olmalarıdır. Bunun yanında müziğe ve sanata önem verirler ve beden dillerini iyi bir şekilde kullanırlar. Sadıktırlar ve arkadaşlarından asla vazgeçmezler.

kavisli

Sarmal Desenli Parmak İzi

Sarmal desenli parmak izine sahip kişiler, asabilerdir. Asabilikleri eksisi olsa da artıları çoktur. Cömert, yetenekli, çabuk kavrayan ve her an etraflarını analize hazır kişilerdir. Eksi olarak, aynı anda birçok işe başlama ve bu işleri sıkılarak yarıda bırakma söz konusudur. Hareketlidirler. Duygusal olarak gerçek duygu ve düşüncelerini saklamaya meyilli ve kararsızdırlar. Herkesten ve her şeyden şüphe edebilir yapıya sahiptirler. Ulaşacakları bilgiye yazılı kaynaktan ulaşmak isterler.

Sarmal desenli parmak izine sahip kişiler, ağırkanlıdır. Konuşmalar ifadesiz, sessiz ve yavaştır. İki işaret parmağında da sarmal olanlar, doğuştan düşünmeyi seven kişilerdir. Genel itibariyle becerikle ve karışık bir karaktere sahiptirler. Ne zaman ne yapacaklarını bazen kendileri dahi bilmez.

sarmalli

Ne Düşünüyorsun ?

Avatar of Queen

Yazar Queen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

edgarkapak

Harika Elbise Tasarımları!

paycell

Turkcell’den Bir İlk: Paycell!