in

RAHİM ENERJİSİ VE BEREKET

Rahim Enerjisi

BEREKET, KADININ RAHMİNDEN DOĞAR. KADIN, RAHİM ENERJİSİNİN YEGANE SEMBOLÜDÜR.EVRENDE YÜCE YARATICI YARATIM ENERJİSİNİ KADIN VE KADININ RAHMİNE VERMİŞTİR, BU GÜCÜNÜ FARK EDEN VE AKTİVE EDEN KADIN HER DAİM DOĞURUR, BESLER, BÜYÜTÜR, İNŞA EDER, ÇOĞALTIR. TIPKI DÜNYAYA BİR ‘’CAN’’ GETİRMESİ GİBİ, RAHMİNDE KENDİ CANIYLA, KANIYLA, ENERJİSİYLE CAN BESLEYEN KADIN VAKTİ GELİNCE BU CANI DÜNYAYA VERİR.

ADETA YAŞAMIN DEVAMLILIĞI İÇİN BU GEREKLİDİR, YAŞAM DÖNGÜSÜ YARADAN’IN KADINA VERDİĞİ BU KUTSAL KASEDE, KADININ EN VERİMLİ TOPRAKLARI OLAN RAHMİNDEN DÜNYAYA VERDİĞİ CANLAR İLE DEVAM EDER.

ELBETTE KADININ YARATICI OLMASI DEMEK İLLA Kİ DÜNYAYA BİR CAN GETİRMESİ ANLAMINA GELMEZ, KADININ ÇOCUK DOĞURMASI ONUN YARATMA MEKANİZMASININ SEMBOLÜDÜR, TIPKI BİR ÇOCUK DOĞURUR GİBİ BOLLUĞU, BEREKETİ, NEŞEYİ, KEYFİ, PARAYI DA DOĞURABİLİR. KADIN HER ŞEYİN YUVASIDIR, HER ŞEYİ DOĞURANDIR, HER ŞEYİ BESLEYEN, BÜYÜTEN, DÖNÜŞTÜRÜP VAR EDEN BİR ENERJİYE SAHİPTİR. RAHİM ENERJİSİNİ AKTİVE ETMİŞ BİR KADIN DÖNÜŞTÜREN, BÜTÜNLEYEN, BİR ARADA TUTAN VE ÇOĞALTAN BİR ÖZELLİĞE SAHİP OLUR. BU, ONA YARADAN’IN HEDİYESİDİR.

VE BÖYLECE GÜZELLİK, ZARAFET, LETAFET, NEZAKET, DÜZEN, ESTETİK, SEVGİ, SEZGİSELLİK, MERHAMET, UYUM, ŞEFKAT, NEŞE, EMPATİ YARATICI RAHİM ENERJİSİ KULLANAN HANIMLARDAN İLERİ GELİR, DÜNYAMIZIN DAHA GÜZEL BİR YER OLMASI İÇİN İHTİYAÇ DUYDUĞUMUZ YEGANE GÜZELLİKLER… DİŞİL ENERJİNİN ÖZELLİKLERİ AYNI ZAMADA. DÜNYADA DİŞİL ENERJİNİN ETKİSİ AZALDIĞINDA MAALESEF EN İYİ İHTİMAL İLE SAVAŞ VE KITLIK DENEYİMLENİR, KÖTÜ İHTİMALLERİ İSE DÜŞÜNMEK DAHİ İSTEMEZSİNİZ.


ELBETTE BURADA ERKEĞİN KORUYAN VE KAYNAK SAĞLAYAN İLAHİ RAHMAN ENERJİSİNDEN DE BAHSEDELİM. ERK GÜCÜNÜN FARKINDA İLAHİ RAHMAN ENERJİSİNİN SEMBOLÜ ERKEK TOHUMU RAHİME VERENDİR, RAHİM TOHUMU ALIR, DÖNÜŞTÜRÜR VE ORTAYA YENİ BİR ÜRÜN VERİR. BUNA RAHİM İÇİNDEKİ RAHMAN YA DA YİN YANG DÖNGÜSÜ DENİR. ERKEK VERİR, KADIN ALIR DÖNÜŞTÜRÜP GERİ VERİR.

RAHMAN KORUYAN, RAHİM KORUNANDIR, ÖNCELİKLE KENDİ İÇLERİNDE KENDİ İLAHİ ÖZELLİKLERİNİN FARKINA VARMIŞ BU ERKEK VE KADININ BİR ARAYA GELMESİ TILSIMLIDIR. ERKEK KADINI MUTLU EDER, MUTLU VE DOYUM HİSSEDEN KADIN OLUMLU DUYGULAR İLE ÇEKİM YASASINI HAREKETE GEÇİRİR, BOLLUK VE BEREKET ENERJİSİNİ AKTİVE EDER.

ERKEK GEREKLİ MALZEMEYİ ÜRETİR KADINA VERİR, KADIN ALIR, DÖNÜŞTÜRÜR VE VERİR, ORTAYA BİR ÜRÜN ÇIKAR, DÖNGÜ BU ŞEKİLDE DEVAM EDER.

ANCAK NE YAZIK Kİ ZAMANLA, KADININ YARATMASI TOPLUMSAL SEVİYEDE OLSUN DİYE ANAERKİL DÜZENLE YÖNETİLEN TOPLUMLAR ATAERKİLE EVRİLDİ, YILLAR İÇİNDE KADINLIK VE DİŞİLİK KÖTÜLENDİ, BASTIRILDI, AŞAĞILANDI. YARATICILIĞINI UNUTAN KADIN TÜM YAŞANTISINI, TRAVMALARINI, KORKULARINI, BASTIRILMIŞLIKLARINI, KAYGILARINI, ATALARINDAN GELEN KODLARINI RAHMİNDE KAYIT ETTİ, TUTTU. YARATICILIĞIN VE DOĞUMUN SİMGESİ OLAN RAHİM DOĞURAMAZ, YARATAMAZ OLDU.

NEYSE Kİ İYİ HABER ŞU Kİ DİLEYEN HER KADIN RAHİM BİLGELİĞİNE TEKRAR ULAŞABİLİR. İLK ADIM BU GÜZEL HEDİYENİN VE KUTSAL TOPRAKLARIMIZ OLAN RAHMİMİZİ FARK ETMEK, SONRASINDA İSE TIPKI BU YAZI İLE BİR ŞEKİLDE KARŞILAŞMANIZ GİBİ UYGUN OLAN İHTİMALLER SİZİN İÇİN UYANACAKTIR.

                                                                                                                           AŞK’LA.

Ne Düşünüyorsun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tantra

KADİM CİNSELLİK VE TANTRA NE OLA Kİ?

sddefault

Apple'ın "Peek performance" Etkinliği