in ,

En İyi 5 Diyet Uygulaması

Egzersizin doğru bir diyet ile birlikte uygulanırsa fayda vereceğini hepimiz biliyoruz. Diyetinize sadık kalmanızı kolaylaştıracak en iyi 5 diyet uygulaması listemiz şu şekilde:

#1 MyFitnessPal

Hangi gıdanın kaç kalori olduğunu gösteriyor. Günde ne kadar kalori almanız gerektiğini de bu uygulama ile hesaplayabiliyorsunuz. Veri tabanında tam 6 milyondan fazla besinin kalori değerlerini ihtiva eden uygulama, zengin repertuvarıyla en iyi kilo verme uygulamaları arasındaki yerini hak ediyor.

MyFitnessPal uygulamasını indirmek için:

 

3

#2 BodyFast

Sağlıklı ve hızlı bir biçimde zayıflamak istiyorsanız, bu uygulamanın size sağlık koçluğu yapmasına izin verin.

  • Su takibi
  • Perhiz planları
  • Vücut kütle endeksine ve mevcut kilonuza yönelik özel programlar
  • Detaylı istatistikler ve dahası bu uygulamada!

BodyFast uygulamasını indirmek için:

 

2

#3 Fatsecret

En iyi beslenme uygulamaları listesinin üst sıralarında yer alan FatSecret, gelişmiş özelliklere sahip kalori araçlarından biri. Çerezlere varana kadar her şeyin kalorisini bu uygulamadan öğrenebilirsiniz. Yerken fazla kaçırmak istemiyorsanız bu uygulama tam size göre!

Fatsecret uygulamasını indirmek için:

2

#4 Diyet Kolik

Diyet Kolik, FatSecret uygulamasıyla benzer. Uygulama içi satım alma seçeneği sunuluyor. Kalori takibinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirerek neyi ne kadar yemeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Diyet Kolik uygulamasını indirmek için:

En iyi fitness ve diyet uygulamaları olarak farklı aplikasyonlar kullanıyorsanız yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın! Adım adım sağlıklı bir hayata doğru yolculukta şimdiden şimdiden bol şanslar!

1

#5 Water Minder

Bu, aslında su içmeniz gerektiğini düzenli olarak hatırlatan, günlük yeterli miktarda su tüketmenize yardımcı bir uygulama. En iyi zayıflama uygulamaları içinde yer vermemizin nedeni bu. Çünkü yeteri kadar su içmek sağlıklı bir diyetin altın kuralı. Su tüketmeden yağ yakmanız mümkün değil. Bu uygulama, bir günde ne kadar suya ihtiyaç duyduğunuzu gösteriyor ve size bu konuda rehberlik ediyor. Size aralıklarla bildirimler gönderiyor ve –deyim yerindeyse-‘Su vakti geldi!’ diyor.

Water Minder uygulamasını indirmek için:

 

-1

Add your submission

Ne Düşünüyorsun ?

Yazar Nursen Ay

Bir cevap yazınCevabı iptal et

GIPHY App Key not set. Please check settings

En İyi 5 Fitness Uygulaması

Kampa Giderken Alınması Gerekenler